Hledáme individuální podporovatelé pro jednotlivé děti, studenty či spolupracovníky a také pro realizaci aktivit či investičních akcí (například stavba nových školních budov). Dále zajišťujeme kompletní administraci projektu tak, aby darované prostředky efektivně posloužily tam, kde mají. Spolupracujeme přímo s ředitelem školy LEA, který je prověřeným partnerem. Ten zajišťuje využití a případně předání podpory a dohlíží na její oprávněné využívání. Nepracujeme skrze žádné zprostředkovatele a celá spolupráce je postavena na nadstandartních osobních vztazích.

Pokud si z čekatelů na podporu vyberete dítě, mladého člověka nebo našeho spolupracovníka, tak se můžete stát jeho sponzorem. Stačí nás kontaktovat a vše už osobně zařídíme. Přispívat můžete v intervalech podle vašeho uvážení. Může to být měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně. O přijatých darech dostanete hned po skončení kalendářního roku potvrzení, které můžete použít k případnému snížení vašeho daňového základu. Z těchto peněz se nepoužívá ani koruna na administrativu a to ani na naši ani na Tanzanské straně. Dokonce i bankovní poplatky hradíme z jiných zdrojů.

Písemný kontakt

Jedním z našich cílů, je zprostředkovat vám písemný kontakt s podporovaným dítětem. Veškerá komunikace probíhá v angličtině a není z vaši strany povinná, ale vítaná. Snažíme se, abyste o dítěti dostali informace alespoň dvakrát ročně.

100 % do Tanzanie

Pokud se rozhodnete stát se sponzorem konkrétní osoby, pak vám garantujeme, že tyto finance skončí v celé jejich výši v Tanzanii, přímo u našich partnerů. Z těchto peněz se  na administraci projektu nepoužije ani koruna. Dokonce i bankovní poplatky kryjeme z jiných zdrojů.

Otevřenost a ověřitelnost

Tanzanští partneři nám řádně potvrzují využití prostředků. Každoročně nejméně jednou osobně navštěvuje místa realizace projektů. V oblasti navíc pravidelně působí naši dobrovolníci, kteří podávají aktuální informace přímo z místa dění.

Čtvrtletně vydáváme Africký zpravodaj s nejnovějšími aktualitami. Aktuality můžete také sledovat na našich sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Pozitivní dopad

Díky štědrosti mnohých dárců jsme již podpořili stovky dětí, studentů a spolupracovníků a to především zajištěním vzdělání. Díky naší pomoci stojí v Tanzanii nové třídy či kostelíky, učitelé si doplňují vzdělání, naši dobrovolníci sdílejí své zkušenosti a mnohem více. Připojte se k nám a ve vašem životě bude více radosti.