Díky finanční pomoci, mnohé děti mohou chodit do školy a tak získat předpoklady pro lepší budoucnost. Je zde ale více možností kde se dá pomoci. Zprostředkováváme také podporu doborvolníků a pracovníků, kteří jsou součástí práce v oblasti této služby, a nebo také pomáháme zrealizovat různé jednorázové projekty v rámci našich škol v Tanzanii nebo v oblastech kde slouží další partneři Dětí Afriky.

Sponzorství dítěte/studenta

V této chvíli sháníme pomoc pro mnohé studenty, kteří potřebují péči a vzdělání. Prohlédněte si jejich příběhy.

Podpora dobrovolníků či pracovníků

Momentálně v Tanzanii nemáme žádného českého/slovenského dobrovolníka. Pro více informací ohledně této práce se dočtete v sekci o dobrovolnictví. V Tanzanii také působí i mnozí místní v misijní práci.

Aktuální investiční projekty

Finanční podpora projektu děti Afriky

Děkujeme, že chcete náš projekt podpořit finančně. Velmi si vážíme Vaší důvěry a uděláme vše proto, abychom ji nezklamali. Pokud byste ke svému rozhodnutí potřebovali více informací, určitě nás kontaktujte. Pokud nám posíláte dar poprvé a stojíte o to, abyste na počátku roku dostali potvrzení o darech za předchozí kalendářní rok, zašlete nám informaci o platbě a spolu s ní Vaše kontaktní informace, tedy především Vaše celé jméno a adresu Vašeho bydliště.