Svět nespasíš,
ale můžeš
pomoci.”

Jsme přesvědčeni o zásadním významu podpory vzdělání v Tanzanii. Touto podporou přispíváme k rozvoji jednotlivců a tím i k pozitivním změnám ve společnosti.

Děti Afriky je projekt Farního sboru Slezské církve evangelické a. v. v Třinci, který se zaměřuje na zajištění partnerské podpory v Mbulském distriktu Tanzanie.

Hlavní činností je zajištění podpory pro sirotky nebo děti z rodin, které jsou nefunkční nejčastěji díky alkoholismu či HIV. Pro takové děti hledáme individuální podporovatelé, kteří se stávají jejich osobními sponzory. Díky této podpoře potom dítě může chodit do školy a mít zajištěny základní životní potřeby. Ale je toho mnohem víc! 

Jsme přece jeho dílo, v Kristu Ježíši stvořeni k tomu, abychom konali dobré skutky, které nám Bůh připravil. (Efezským 2,10) 

100 % do Tanzanie

Otevřenost a ověřitelnost

Dlouhodobý pozitivní dopad

Aktuálně u Dětí Afriky

DĚTI AFRIKY
DĚTI AFRIKY2 dny tomu
Dobré zprávy!
Na konci května jsme vás informovali o nemoci (objeveném nádoru) u studentky Neemy - je to dcera učitelky Debory z údolí Yaeda Chini. Dnes jsme dostali zprávu od Martna, že v pondělí proběhla úspěšně operace v Dar es Salaamu.
Neema už dnes i chodí a je jí dobře. Moc děkujeme za modlitby! Myslete na Neemu i nadále, aby se mohla uzdravit.
DĚTI AFRIKY
DĚTI AFRIKY3 dny tomu
Zpříjemněte si druhou polovinu pracovního týdne Tanzanskou muzikou 🥳
Judith pracovala v hostelu LEA školy a takto zpívá o lásce ke své zemi 🙂
DĚTI AFRIKY
Nyimbo mpya kutoka kwa Judith akimshirikisha Eddy Danie nyimbo inaitwa Tanzania ikiwabimeandaliwa na Ebenezer studios pamoja na Nuru music, Video ikiwa imeon...
DĚTI AFRIKY
DĚTI AFRIKY2 týdny tomu
Na červen jsme odeslali podporu pro 280 osob (stejně jako minulý měsíc). Kromě dalších pravidelných příspěvků na oblečení dětí v LEA a na kaši v malých školách v chudých oblastech jsme odeslali příspěvek na vyšetření těžce nemocné Neemy ve výši 14.591 Kč. Dále jsme odeslali podporu na stavbu druhého křídla ubytovny ve výši 229.284 Kč. Děkujeme za Vaši podporu.